Pozycjonowanie

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest procesem mającym na celu uzyskanie jak najwyższych pozycji serwisu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania. Wysokie pozycje umożliwiają dotarcie do większego grona internautów zainteresowanych ofertą co gwarantuje wzrost sprzedaży.


Jest wiele czynników wpływających na pozycję Państwa strony internetowej. Jednym z ważniejszych jest konwersja, czyli zamiana wejść na stronę internetową w realną sprzedaż. Pozycjonując przez wiele lat setki stron naszych klientów WIEMY JAKIE elementy składają się na Twój sukces.

Dobór fraz

Na podstawie istotnych dla Państwa branży słów kluczowych dokonujemy analizy słów generujących największy ruch w wyszukiwarce. Następnie wybieramy do pozycjonowania tylko te słowa kluczowe, które dają wzrost sprzedaży, a co za tym idzie zysk.

Po dokładnej analizie w Twoje ręce trafia wyselekcjonowana lista najbardziej skutecznych słów kluczowych. Dysponując taką listą oraz szczegółową wyceną pozycjonowania poszczególnych fraz to Ty decydujesz, pod jakimi słowami Twoja strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwarki Google.

Dokonkuejmy także analizy konkurencji, dzięki której wyłapujemy frazy, które są już przetestowane i sprawdzone w realnym działaniu.

Optymalizacja

Przed rozpoczęciem pozycjonowania, przeprowadzamy tzw optymalizację strony internetowej. Jest to darmowa usługa, która polega na wykonaniu najlepszej użyteczności strony www, dzięki której będzie ona bardziej przyjazna i intuicyjna dla odwiedzających ją potencjalnych klientów oraz wprowadzeniu zmian, dzięki którym strona będzie jak najlepiej oceniona przez roboty Google.

Pozycjonowanie

Własciwy etap pozycjonowania rozpoczyna się w momencie kiedy frazy są dobrane, a strona zoptymalizowana. Czas pozycjonowania fraz jest różny, na ogół trwa około 90-120 dni przy średnio-trudnych frazach.

Zapoznaj się z naszą ofertą