Oprócz pozycjonowania stron www oferujemy także inne usługi promocji Państwa branży w internecie


Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe wg indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się aby każda strona była funkcjonalna i przynosiła korzyści naszym klientom. Szczególny nacisk stawiamy na estetykę wykonywanych przez nas stron www. Dbamy o to, by każda nasza strona internetowa była przyjemna w odbiorze wizualnym, logiczna i przejrzysta, łatwa w obsłudze.


Kampanie Facebook

Kampania facebook polega na pozyskaniu określonej ilości fanów na Państwa fanpage.

Ilość fanów marki na FanPage'u jest bardzo ważną rzeczą dla każdego, kto prowadzi na Facebooku profil - nie jest istotne czy mamy do czynienia z Fan Pagem międzynarodowej korporacji czy lokalnej firmy.

Dlatego też zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które prowadzą Fanpage'i na Facebooku prześcigają się w liczbie posiadanych fanów, a żeby ich pozyskać są gotowi wydać bardzo duże pieniądze na reklamę i promocję swojego konta. Pozyskiwanie fanów nie jest łatwe, ale jest bardzo potrzebne, jeśli chcemy, aby nasz Fan Page z czasem zaczął przynosić nam zyski i przyprowadzać klientów.

Dla wszystkich klientów którzy współpracują z nami w zakresie pozycjonowania oferujemy pakiet 200 polubień fanów na fanpage klienta zupełnie za darmo!

Zakup fanów na fanpage!